Categories
Products

News

Accessories for industrial valves

Industrial valves we are supply with a wide range of accessories. Mounting brackets, adapters, switches, solenoid valves, positioners etc.

Favorite products

Kulové kohouty Kulové kohouty

Kulový kohout je uzavírací armatura. Kulový kohout dodáváme v provedení přírubovém, mezipřírubovém, závitovém a navařovacím. Podle provozních podmínek je možno dodat kulový kohout měkotěsnící nebo s těsněním kov/kov. Ovládání má kulový kohout ruční, elektropohonové nebo pneupohonové. Ke kulovým kohoutům je možno dodat širokou škálu příslušenství.

Klapky Klapky

Ventily uzavírací i regulační nabízíme s ručním ovládáním, pneumatickým i elektrickým ovládáním. Nabídka na trhu v oblasti ventilů uzavíracích, regulačních je velice široká, na našich stránkách 
z tohoto důvodu najdete pouze ventily nejběžnějších typů. Dle vašich požadavků 
Vám nabídneme nejvhodnější řešení.

Nožová šoupátka Nožová šoupátka

Šoupátko se používá k uzavření nebo otevření potrubí s provozním médiem. Kromě klasického šoupátka dodáváme i nožové šoupátko. Způsob využití těchto druhů armatur je různý. Šoupátka i nožová šoupátka mohou být ovládána ručně nebo pneumatickými či elektrickými pohony. Výbava je dle požadavků a přání klienta.

Industrial valves Hradec Kralove

Industrial valves Hradec Kralove

Společnost MARTECH-CORP. s. r. o. sídlí ve městě Hradec Králové a specializuje se na průmyslové armatury, které dodává do předních průmyslových, energetických a chemických společností již více než 28 let. V široké nabídce si můžete vybrat průmyslové armatury nejrůznějších druhů – nabízíme klapky, ventily, filtry, kulové kohouty a v našem sortimentu nechybí ani šoupátka. Podle požadavků zákazníka jsme schopni dodat samostatnou armaturu nebo zajistit kompletní dodávku průmyslových armatur včetně příslušenství tzv. “na klíč”. Průmyslové armatury dodáváme sestavené s pohony a příslušenstvím, v nastavení dle provozních požadavků. S výběrem vhodného řešení Vám ochotně poradí pracovníci našeho obchodního oddělení. Na průmyslové armatury jsme těmi pravými odborníky!