Kategorie
Produkty

Zastoupení firem

Představujeme Vám nejvýznamnější dodavatele, které společnost MARTECH –  CORP. s.r.o. zastupuje na českém nebo slovenském trhu. Jedná se o španělského výrobce nožových šoupátek ORBINOX, holandského výrobce uzavíracích a regulačních klapek Wouter Witzel, německého výrobce kulových kohoutů A+R Armaturen, německého výrobce regulačních ventilů ARCA a švýcarského výrobce vyteflonovaných klapek a nerezových zpětných ventilů ChemValve-Schmidt.

Stáhnout katalog výrobků
ORBINOX, S.A. Španělsko

ORBINOX, S.A. Španělsko


Společnost ORBINOX nabízí širokou škálu nožových šoupátek pro různá použití ve vodohospodářství, technologiích odpadních vod, v dřevařském a papírenském průmyslu, pro dopravu sypkých hmot a další průmysl.

www.orbinox.com

Produkty

Nožová šoupátka

Wouter Witzel EuroValve B.V. Holandsko

Wouter Witzel EuroValve B.V. Holandsko


Holandská firma specializující se na uzavírací, zpětné, škrtící a regulační klapky. Tyto armatury jsou vyráběny jak s měkkým těsněním, tak kov na kov, což umožňuje jejich nasazení pro kapalná i plynná média od DN 50 – do 2000.

www.wouterwitzel.nl

Produkty

Uzavírací a regulační klapky

Klapky s dvojitou excentricitou

Zpětné klapky

ARCA Regler GmbH Německo

ARCA Regler GmbH Německo


Od svého založení před 100 lety si ARCA Regler získala díky své inovativní technologii a prokázané kvalitě celosvětové uznání. Pneumaticky a elektricky ovládané regulační ventily, které vyrábí, jsou vyhledávanými produkty pro použití v mnoha odvětvích průmyslu. Mají mnoho aplikací – od výstavby elektráren po chemické závody, od výroby farmaceutických a potravinářských výrobků až po ocelárny.

www.arca-valve.com

Produkty

ChemValve-Schmid AG Švýcarsko

ChemValve-Schmid AG Švýcarsko


Švýcarský výrobce ChemValve navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní průmyslové armatury pro bezpečné uzavření a regulaci průtoku plynných, kapalných nebo práškových médií. Jejich výrobky, proslulé svou spolehlivostí, se používají v různých průmyslových odvětvích, jako je chemie a petrochemie, těžba, potraviny, environmentální technologie, papírenský průmysl a farmaceutický průmysl. Společnost ChemValve je světovým lídrem v oboru manipulace s chemicky agresivními médii.

www.chemvalve-schmid.com

Produkty

 

A + R Armaturen GmbH Německo

A + R Armaturen GmbH Německo


Německý výrobce kulových kohoutů od roku 1969.

www.ar-armaturen.com

Produkty

Kulové kohouty měkkotěsnící, kulové kohouty kov/kov